Bicicleta de dama Liv Giant Tempt 4 2017

Distribuie

Giant

Produs nou

Bicicleta Liv Giant Tempt este foarte versatila si eficienta, pe off-road sau in oras, geometria si designul cadrului oferind o pozitie comoda, siguranta si stabilitate. Un mix inteligent intre stil, confort si tehnologie, bazat pe un cadru usor ALUXX conceput pentru femei, si roti de 27.5''. 

Verifica stoc

2 499,00 lei

Bicicleta Liv Giant Tempt este foarte versatila si eficienta, pe off-road sau in oras, geometria si designul cadrului oferind o pozitie comoda, siguranta si stabilitate. Un mix inteligent intre stil, confort si tehnologie, bazat pe un cadru usor ALUXX conceput pentru femei, si roti de 27.5''. 

Marime

cadru

Dimensiune

 (cm)

Inaltime biciclist

(cm)

XS35.01.48 – 1.64
S40.01.58 – 1.70
M44.01.64 – 1.76
L49.01.70 – 1.84

GTrail (mm)88848484
HWheelbase (mm)1067107710921097
IChain Stay Length (mm)440440440440
JBottom Bracket Drop (mm)45454545
KStack (mm)585606620634
LReach (mm)382391400400
MStand Over Height (mm)615654686722
NHandlebar Width (mm)670730730730
OStem Length (mm)70808090
PCrank Length (mm)165.0170.0170.0175.0
QWheel Size 27.5"27.5"27.5"27.5"

ProducatorGiant
CadruALUXX-Grade Aluminum
Material cadruAluminiu
Tipul cadruluiHardtail
Culori DisponibileDark Red/Pink/Aqua
GenulDama
Mărimi DisponibileXS, S, M, L
FurcăSR Suntour XCT HLO 27.5", 100mm Travel, Lockout, w/ Preload Adjuster
Numărul de viteze24
Transmisie24 viteze
Schimbător fațăShimano Altus
Schimbător spateShimano Acera
FrâneTektro HDC 291, [F] 160mm [R] 160mm rotors
Manete frânăTektro HDC 291
Manete schimbătoareShimano Altus, 3x8 speed
AngrenajProwheel Burner-101P, 24/34/42
Butuc pedalierFeimin FP-902W
LanțKMC Z72
PinioaneShimano HG31 11-34, 8s
ButuciGiant Tracker Sport, 32h, [F] QR [R] QR
AnvelopeMaxxis Ikon, 27.5x2.2
JanteGiant GX03V 6061 Aluminum, Double Wall, 21mm Inner Width
SpițeStainless 14g
Diametrul roții27,5" (650b)
GhidonGiant Connect Trail
PipăGiant Sport
Tijă șaGiant Sport
ȘaLiv Connect, Upright
PedaleMTB Caged
Disciplina bicicletaCross Country
Garanție2 ani
Revizii bicicletegratuite pe perioada garantiei
An fabricatie2017

Scrieţi o recenzie

Bicicleta Sprint GTS 26" 2016

Bicicleta Sprint GTS 26" 2016

Bicicleta mountainbike Sprint GTS 26" 2016

Produse din aceeași categorie

1 530,00 lei 1 750,00 lei
0 Recenzie(i)

Bicicleta Merida Matts 6. 10-V. Urcandu-te pe o bicicleta mountainbike, inseamna sa experimentezi un sentiment de libertate. Niciun alt tip de ciclism nu se apropie de aceasta stare pe care ti-o da incursiunea in natura. Foarte multe s-au schimbat de cand bicicletele de mountainbike au aparut in scena, in anii 80, dar un singur lucru a ramas cert, roata...

1 470,00 lei 1 990,00 lei
0 Recenzie(i)

Bicicleta Merida Matts 6. 15-MD. Urcandu-te pe o bicicleta mountainbike, inseamna sa experimentezi un sentiment de libertate. Niciun alt tip de ciclism nu se apropie de aceasta stare pe care ti-o da incursiunea in natura. Foarte multe s-au schimbat de cand bicicletele de mountainbike au aparut in scena, in anii 80, dar un singur lucru a ramas cert, roata...

1 650,00 lei 2 350,00 lei
0 Recenzie(i)

Bicicleta Merida Matts 6. 20-D. Urcandu-te pe o bicicleta mountainbike, inseamna sa experimentezi un sentiment de libertate. Niciun alt tip de ciclism nu se apropie de aceasta stare pe care ti-o da incursiunea in natura. Foarte multe s-au schimbat de cand bicicletele de mountainbike au aparut in scena, in anii 80, dar un singur lucru a ramas cert, roata...

1 470,00 lei 2 190,00 lei
0 Recenzie(i)

Bicicleta de dama Merida Juliet 6. 20-MD. De ce doamnele sa se limiteze doar la bicicletele urbane sa cele hibride, cand bicicletele de MTB sunt mult mai distractive? La aceasta problema Merida vine cu versiunea Juliet: mai mult decat adaptate pentru confortul feminin, au stil si sunt sexy. Un cadru total regandit ofera sexului frumos in 2016 ” MERIDA...

2 090,00 lei 2 550,00 lei
0 Recenzie(i)

Bicicleta de dama Merida Juliet 6. 40-D. De ce doamnele sa se limiteze doar la bicicletele urbane sa cele hibride, cand bicicletele de MTB sunt mult mai distractive? La aceasta problema Merida vine cu versiunea Juliet: mai mult decat adaptate pentru confortul feminin, au stil si sunt sexy. Un cadru total regandit ofera sexului frumos in 2016 ” MERIDA...

9 450,00 lei 13 500,00 lei
0 Recenzie(i)

Bicicleta Merida Ninety-Six XT. Este vorba de respectul ce trebuie aratat acestei biciclete sau de veneratie? Nu este niciun dubiu, ca orice bicicleta Merida hardtail, Ninety-Six a influentat intreaga industrie, inspirand inginerii si ajutand riderii sa atinga varful performantei inca de la debutul sau, in anul 2009

1 275,00 lei 1 499,00 lei
0 Recenzie(i)

Bicicleta de dama Devron Riddle Lady LH0.7 2016

1 835,00 lei 2 039,00 lei
0 Recenzie(i)

Bicicleta de dama Lea R4. Lea R4 este o bicicleta exceptionala cu roti de 27,5 adresata doamnelor. Cadrul din aluminiu usor, hidroformat, cu suduri finisate fac ca greutatea acestuia sa scada. Geometria specifica de dama ofera confort si relaxare pe distantele lungi. Lea R4 este echipata cu o furca SR Suntour, transmisie de 24 de viteze, frane Tektro...

2 260,00 lei 2 599,00 lei
0 Recenzie(i)

Bicicleta de mountainbike Kross Level B3. Bicicletele de seria B sunt proiectate si continuu perfectionate de un departament specializat in Cercetare & Dezvoltare al marcii Kross.

2 002,00 lei 2 669,00 lei
0 Recenzie(i)

Bicicleta de dama pentru MTB GT Avalanche Comp Women. Rafineaza-ti aptitudinile si porneste pe poteci cu noul Gt Avalanche Women. Cadrul din aluminiu stratificat reprezinta platforma perfecta pentru a-ti imbunatati experienta pe bicicleta. Pozitia centrala ofera o priveliste uimitoare a terenului pe care il lasi in urma ta, atunci cand te afli in coborare...

2 399,00 lei 3 199,00 lei
0 Recenzie(i)

Bicicleta de dama pentru MTB GT Avalanche Elite Women. Rafineaza-ti aptitudinile si porneste pe poteci cu noul Gt Avalanche Elite Women. Cadrul din aluminiu stratificat reprezinta platforma perfecta pentru a-ti imbunatati experienta pe bicicleta. Pozitia centrala ofera o priveliste uimitoare a terenului pe care il lasi in urma ta, atunci cand te afli in...